La La Lastela OÜ on 2018. aasta oktoobris loodud ettevõte, mille suurim soov on pakkuda meie kõige armsamatele särasilmadele vahvaid ja põnevaid tooteid. La La Lastela keskendub ennekõike lastetoa sisustustarvete, aga ka laste sõiduvahendite ja igapäevatoiminguteks vajalike toodete müügile. Ettevõtte üks eesmärkidest on pidev tootevaliku täiendamine ja uuendamine nii olemasolevates kui ka alles lisanduvates tootekategooriates, mistõttu on ikka ja jälle põhjust seada sammud La La Lastela e-poodi.

Peale e-poes juba olemasolevate toodete pakub La La Lastela ka võimalust meile kirjutada ja küsida ükskõik milliseid lastele suunatud tooteid. Meil on suur võimalus leida ja pakkuda erinevaid variante just Teie soovidele vastavatest toodetest.

La La Lastela tegemistel, pakkumistel ja paljul muul saate lisaks meie e-poele hoida silma peal ka Facebookis ja Instagramis, kus viime ühes toodete reklaamidega läbi ka põnevaid loosimisi.

Meil on suurim rõõm Teiega koostööd teha ning oleme väga avatud ka kõikidele meie klientide ettepanekutele nii toodete kui palju muu osas!

Päikest ja rõõmu soovides,


La La Lastela tiim.